درباره پارس اینوکس

درباره مدیریت پارس اینوکس

دکتر مجید قربانی، مدارک تحصیلی‌اش را از کشور هندوستان در رشته های ام‌بی‌ای و دکترای تخصصی مدیریت بازرگانی بین‌المللی گرفته است. در نتیجۀ تحصیل در هندوستان، ارتباطات قوی و دیرینه‌ای با کارخانه‌های هندی به دست آورده و بر این پایه، موفق به راه‌اندازی کسب‌وکار در زمینه‌های انواع مفتول، میلگرد و انواع تسمه‌های خام و فنری شده است.

این کسب‌وکار هم‌اکنون در حال رشد و توسعه با فعالان و کارخانجات این عرصه در کشورهای کرۀ جنوبی، چین، تایوان، ترکیه در زمینه های انواع ورق، لوله، پروفیل و نمایندگی انحصاری ماشین آلات تولید انواع فنر می باشد.

دکتر مجید قربانی، به‌عنوان مدیر شرکت بازرگانی بازار جهانی فلزات و ماشین‌آلات، با افتخار اعلام می‌کند که در راه برقراری کسب‌وکارهای موفق و پرمنفعت آمادۀ هر نوع هم‌فکری و همکاری است و برای این مهم، ملاقات با همراهان و همکاران گرامی را مغتنم می‌داند.

درباره شرکت پارس اینوکس

شرکت پارس اینوکس «بازرگانی بازار جهانی فلزات و ماشین‌آلات» یک مجموعۀ بازرگانیِ پرسابقه است در حوزۀ خدمات تجاریِ مرتبط با فلزات «استنلس استیل» و ماشین‌آلات تولید انواع فنر. «بازرگانی بازار جهانی فلزات و ماشین‌آلات» به پشتوا نۀ دو دهه فعالیت و تجربه‌اندوزیِ مستمر و با بهره‌گیری از مدیریت متمرکز و نیروهای متخصص و کارآزموده، و بر پایۀ ارتباطات قوی و هوشمندانه، انواع عملیات تجاری را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

«کمترین زمان و هزینه»، «رعایت دقیقِ اصول صداقت و امانت‌داری» و «اطلاع از آخرین قوانین و مقررات بازرگانی و گمرکی» ازجمله قواعد بنیادینی است که این شرکت در تمامی خدماتش آن‌ها را سرلوحۀ عمل قرار می‌دهد تا «خوش‌نامی» و «اعتماد»ی که از مشتریانِ وفادارش دریافت کرده است ماندگار بماند.

برخی از خدمات شرکت پارس اینوکس:

 • خرید مستقیم از بهترین تولیدکننده‌های خارجی
 • ترخیص کالا و تحویل سفارش در محل مورد نظر مشتری
 • انجام امور بازرگانی درخصوص انواع فلزات استنلس استیل
 • نماینده انحصاری دابلیو ان جی (wnj) ماشین‌آلات تولید انواع فنر

خدمات بازرگانی شرکت پارس اینوکس

بازرگانی به کلیه فعالیت های مربوط به داد و ستد کالا و خدمات در زمینه تأمین مواد خام اولیه، فعالیت های مرتبط با ساخت و عرضه خدمات از مرحله تولید تا حمل و نقل و توزیع گفته می شود. شرکت پارس اینوکس یک مجموعه بازرگانی پر سابقه در حوزه خدمات تجاری مرتبط با انواع فولاد زنگ نزن یا استنلس استیل و ماشین آلات فنر سازی است. پارس اینوکس با آگاهی از آخرین قوانین و مقررات بازرگانی و گمرکی، کلیه خدمات بازرگانی به تولید کننده و خدمات بازرگانی به مصرف کننده را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

ارائه خدمات بازرگانی به تولید کننده

تولیدکننده برای ساخت کالا و عرضه آن، نیازمند یکسری مواد و تجهیزات از قبیل خرید ماشین، مواد اولیه، ابزار، قطعات و غیره است که تأمین و تهیه این مواد و تجهیزات در پوشش خدمات بازرگانی به تولیدکننده عرضه می شود.

ارائه خدمات بازرگانی به مصرف کننده

تولیدکننده برای ساخت کالا و عرضه آن، نیازمند یکسری مواد و تجهیزات از قبیل خرید ماشین، مواد اولیه، ابزار، قطعات و غیره است که تأمین و تهیه این مواد و تجهیزات در پوشش خدمات بازرگانی به تولیدکننده عرضه می شود. خدمات بازرگانی با شناسایی نیازهای مشتری، تلاش می کند تا کالا ها مورد نیاز، در جهت رفع نیاز و کسب رضایت مشتری، تهیه و عرضه شود.

واردات و ترخیص کالا پارس اینوکس

از جمله خدمات مجموعه تجاری و بازرگانی پارس اینوکس می توان به واردات و ترخیص کالا از گمرکات اشاره کرد. شرکت بازرگانی پارس اینوکس سال ها است که در زمینه واردات انواع محصولات فولاد زنگ نزن از قبیل مفتول، میلگرد، ورق، تسمه، لوله، پروفیل، انواع سیم جوش های استیل و آلومینیوم ( تیگ – میگ)و انواع دستگاه های فنر سازی فعالیت دارد.

مراحل واردات کالا

واردات به معنای ورود کالاهای مختلف تولید شده از سایر کشور ها و عرضه آن ها به کشور است. واردات نقش مهمی در اقتصاد کشور دارد زیرا گاهی اوقات هزینه تولید برخی کالا ها و نیروی انسانی مورد نیاز جهت تولید آن در کشور بسیار زیاد است. واردات در هر کشوری براساس قوانین خاصی انجام می شود و عدم رعایت قوانین مشکلات جدی را به همراه دارد. مراحل واردات کالا به شرح زیر است:

 • شناخت تولیدکننده کالا
 • آگاهی از مشخصات فنی و قیمت کالا
 • دریافت نمونه کالا
 • درخواست پیش فاکتور از تولید کننده
 • کسب اطلاع از شرایط واردات و ترخیص کالا از گمرکات
 • محاسبه قیمت تمام شده کالا
 • توافق با تولید کننده در مورد شرایط پرداخت و ارسال کالا
 • ثبت سفارش کالا در وزارت بازرگانی
 • دریافت کد و مجوز های لازم از سازمان های مربوطه
 • نظارت بر تولید به موقع و بازرسی کالا
 • تهیه اسناد و مدارک لازم جهت ترخیص